Datum 2019

Activiteit

Wedstrijdleiding

31-12-2018

Uiterste inschrijfdatum voor Voorjaarscompetitie Worldtour

Jeugdcommissie

Za 5 januari

Oliebollentoernooi Senioren / Jaaropening

Wedstrijdcommissie /Bestuur

Vr 11 jan

Vrijdagavondmixcompetitie

Wedstrijdcommissie

Vr 25 jan

Vrijdagavondmixcompetitie

Wedstrijdcommissie

Vr 25 jan

Inleveren kopij nieuwsbrief

Commissies en leden

Vr 8 feb

Vrijdagavondmixcompetitie

Wedstrijdcommissie

Vr 15 feb

Klaverjassen kantine vanaf 20.00 uur. (inloop va 19.30)

Hans.marliesbergman@hotmail.com Hans Bergman (0229-242552)

Vr 1 mrt

Inleveren kopij nieuwsbrief

Commissies en leden

Vr 1 mrt

Vrijdagavondmixcompetitie

Wedstrijdcommissie

Zo 3 mrt

Wintercompetitie

 

Di 12? mrt

ALV LTC Wings

Bestuur

 

Zo 10 mrt

Lentetoernooi Jeugd (11.00-15.00)

Jeugdcommissie

Vr 15 mrt

Klaverjassen kantine vanaf 20.00 uur. (inloop va 19.30)

Hans.marliesbergman@hotmail.com Hans Bergman (0229-242552)

Vr 15 mrt

Vrijdagavondmixcompetitie

Wedstrijdcommissie

Ma/Di/Wo 11/12/13 maart

Schooltennis

Jeugdcommissie

 

Za 16 maart

Follow up schooltennis (13.30-15.00)

Jeugdcommissie, All-in

Za 16 maart

Maak kennis met Tennis (15.00-17.00)

(Wedstrijdcommissie?), All-in.

Za 16-24 maart

Clubkampioenschappen Dubbel Jeugd

Jeugdcommissie

 

Zo 17 maart

Uiterste inschrijfdatum voor dinsdagavondcompetitie

Dinsdagavondcommissie

Vr 22 mrt

Vrijdagavondmixcompetitie

(uitloop)

Wedstrijdcommissie

Zo 24 maart

Pasjesuitreiking 14.00-16.00.

 

Ledenadministratie

 

Zo 24 maart

Openingstoernooi Wings

Wedstrijdcommissie

Zo 24 maart

Finale clubkampioenschap Dubbel Jeugd

Jeugdcommissie

Vr 29 maart

Inleveren kopij nieuwsbrief

 

Commissies en leden

Zo 31 maart

Rode/Oranje competitie

Jeugdcommissie

Wo 6 april t/m wo 6 juni

Voorjaarscompetitie KNLTB

(op alle dagen van de week)

(opgave < 1 jan 2019!)

aripolderman@hotmail.com

Di 2 april

Start seniorencompetitie

Gerrit Bont

 

Di 2 april

Start dinsdagavondcompetitie

Dinsdagavondcommissie

 

Zo 7 april

Rode/Oranje/Groene competitie

Junioren zondagcompetitie

Jeugdcommissie

Vr 12 april

Junioren vrijdagcompetitie

Jeugdcommissie

Zo 14 april

Rode/Oranje/Groene competitie

Junioren zondagcompetitie

Jeugdcommissie

Vr 19 april

Junioren vrijdagcompetitie

Jeugdcommissie

Ma 22 april (2de paasdag)

Rode/Oranje/Groene competitie

Junioren zondagcompetitie

Jeugdcommissie

Vr 26 april

Junioren vrijdagcompetitie

Jeugdcommissie

Vr 10 mei

Junioren vrijdagcompetitie

Jeugdcommissie

Zo 12 mei

Groene/Junioren competitie

Jeugdcommissie

Vr 17 mei

Junioren vrijdagcompetitie

Jeugdcommissie

Zo 19 mei

Rode/Oranje/Groene competitie

Junioren zondagcompetitie

Jeugdcommissie

Vr 24 mei

Junioren vrijdagcompetitie

Jeugdcommissie

Zo 26 mei

Rode/Oranje/Groene competitie

Junioren zondagcompetitie

Jeugdcommissie

Vr 31 mei

Inleveren kopij nieuwsbrief

Commissies en leden

Vr 31 mei

Uiterste inschrijfdatum voor najaarscompetitie KNLTB

aripolderman@hotmail.com

Vr 31 mei

Junioren vrijdagcompetitie

Jeugdcommissie

Za 1 juni

Afsluiting voorjaarscompetitie

Jeugdcommissie

Zo 2 juni

Rode/Oranje/Groene competi-tie Junioren zondagcompetitie

Jeugdcommissie

Za 8 juni

Vroegop toernooi 8.30-12.00 u

Jeugdcommissie

Ma 10 juni (2de pinksterdag)

Rode/Oranje competitie

Jeugdcommissie

Za 15 – zo 30 juni

Clubkampioenschappen Dubbel, Mix en Enkel?

Wedstrijdcommissie

Za 15 – zo 30 juni

Clubkampioenschappen Mix en Enkel Jeugd

Jeugdcommissie

 

Vr 28 juni

 

Inleveren kopij nieuwsbrief

Commissies en leden

Zo 7 juli

Ouder-Kind-toernooi (9.30-16.00 uur)

Jeugdcommissie

Za 13 juli – 25 aug

Zomervakantie

 

Za 10-18 aug

Bangerttoernooi

Bangertcommissie

Di 13 aug

Gentlemen Day 50+ toernooi (10.00 - 16.00)

50+ commissie, wedstrijdcommissie

Wo 14 aug

Ladies Day 50 + toernooi (10.00 – 16.00)

50+commissie, wedstrijdcommissie

Vr 30 aug

Inleveren kopij nieuwsbrief

Commissies en leden

Vr 30 aug

Optie Men Night

Wedstrijdcommissie

Za 31 aug

 

Inschrijving van KNLTB winterkunstgrascompetitie 2019/20 (< 1 september)

aripolderman@hotmail.com

Zo 8 sept

Rode/Oranje competitie

Jeugdcommissie

Di 10 sept t/m Zo 17 nov.

Najaarscompetitie KNLTB (op dinsdag tm zondag)

Competitiecommissie

Zo 15 sept

Rode/Oranje/Groene competitie

Junioren competitie

Jeugdcommissie

Di ? sept

Laatste dinsdag seniorencompetitie

Gerrit Bont

Zo 22 sept

Rode/Oranje/Groene competitie

Junioren competitie

Jeugdcommissie

Vr 27 sept

Inleveren kopij nieuwsbrief

Commissies en leden

Zo 29 sept

Rode/Oranje/Groene competitie

Junioren competitie

Jeugdcommissie

Zo 6 okt

Rode/Oranje/Groene competitie

Junioren competitie

Jeugdcommissie

Zo 13 okt

Groene Competitie

Junioren competitie

Jeugdcommissie

Za 19 – Zo 27 okt

Herfstvakantie

 

Zo 20 okt

Groene Competitie

Junioren competitie

Jeugdcommissie

Zo 27 okt

Groene Competitie

Junioren competitie

Jeugdcommissie

Vr 1 nov

Inleveren kopij nieuwsbrief

Commissies en leden

Vr 1 nov. (tm 27 mrt 2020)

Start Vrijdagavond mix comp.

Wedstrijdcommissie

Za 2 nov

Halloweentoernooi (16.00-22.00)

Jeugdcommissie

Di 5 nov

Overleg Wingscommissies (20.00 uur kantine)

Alle commissies

 

Za 9 nov

Snert, Bokbier en Gluhwein toernooi

Wedstrijdcommissie

Zo 10 nov (tm ? februari 2020)

Start Winter Kunstgras Competitie (Toernooi)

Wedstrijdcommissie

Zo 10 nov (tm ? mrt 2020)

Start RWBC Wintercompetitie (KNLTB)

Competitiecommissie

 

Vr 15 nov

Vrijdagavond mix competitie

Wedstrijdcommissie

Vr 22 nov

Ladies Night

Wedstrijdcommissie

 

Vr 29 nov

Inleveren kopij nieuwsbrief

Commissies en leden

Vr 29 nov

Vrijdagavond mix competitie

Wedstrijdcommissie

Vr 13 dec

Vrijdagavond mix competitie

Wedstrijdcommissie

Vr 27 dec

Inleveren kopij nieuwsbrief

Commissies en leden

Za 28 dec

Oliebollentoernooi jeugd (12-17 uur)

Jeugdcommissie

Di 31 dec

Uiterste Inschrijving KNLTB voorjaarscompetitie 2020

aripolderman@hotmail.com

 

Vergaderingen Bestuur Wings 2019: ?

 

Belangrijke dagen 2019:

Carnaval                                 3 mrt.

Voorjaarsvakantie                16-24 feb.

Pasen                                      21-22 apr.

Koningsdag:                           27 april

Meivakantie:                         27 apr. - 5 mei.

Moederdag                            12 mei

Hemelvaart                            30 mei

Pinksteren                              9-10 juni

Avondvierdaagse                  di 11-vr 14 juni

Vaderdag                                16 juni

Zomervakantie                      13 juli – 25 aug.

Herfstvakantie                       19 -27 okt.

Jaarmarkt Blokker                 24 aug?

Kerkveiling                              eerste za nov.   

Vrijdag Mix data 2020

10 en 24 jan. – 7 en 28 feb. – 13 en 27 mrt (uitloop).