Donderdag avond 8&9 comp

2x Dubbel

1e klasse

Donderdag ochtend

4X DD

2e klasse

Annette van Reijen

Ellen Oud

Thea Meester

Christien Boonstra*

 

Marian Smit*

Tineke Bos

Corrie vd Drift

Yolanda Coevert

Bep Karsten

Sylvia Jacobs

 

vrijdag avond Dames 17+

4x DD

2e klasse

vrijdag avond Heren 35+

4x HD

3e klasse

vrijdag avond Gemengd 35+

1x DD, 1x HD, 2x GD

1e klasse

Annemiek Dekker,

Bianca Haarlem-Noordermeer,

Chantal Woltering,

Dianne Bruijns-Ramkema,

Kirsten Hartman-Steenwijk,

Claudia Dudink-van Hees*

Bert Haarsma
Kees Peerdeman
Bert Hart
Erik Jacobs
Frank Mulder
Peter Visser
Siebrand Konst*

Mirjam Mensch

Madelon Brand

Eelco Comis

Wolbrecht van Heuvel*

 

 

vrijdag avond Dames 17+

4x DD

1e klasse

vrijdag avond Dames 35+

4x DD

2e klasse

Elyse wagenaar

Leonie dekker

Suzan hoffer

Tanja kool

Linda Vroling

Nardy oud*

 

Yvonne Penning*
Ada Sachs
Antoinette Koeman
Carla de Haas
Sandy Kooter

 

Zaterdag Dames 17+

2x DE en 3X DD

3e klasse

Zaterdag gemengd 17+

DE, HE, DD, HD, GD

2e klasse

Zaterdag heren

4x HD

2e klasse

Wendy Jansen*

Mirjam de Vries

Eefje Sok

Erica Schoenmaker

Susan van der Neut

 

Patrick Koopman*

Ageeth Koopman

Markku Steenhart

Ymke Swiers

Dennis Correia

Nancy Abdoelhafyskan

Tom Kors

Niek Kors

Stephan Laan

Paul Mes

Nick Hooijman*

 

 

 

 

 

 

 

 

Zondag gemengd 17+

DE, HE, DD, HD, GD

4e klasse

Zondag heren

4x HE en 2x HD

3e klasse

 

Michel Been

Marloes Put

Jan Koen

Anja Koen*

Myrthe Ketting

Marcel Ketting

Ben Commandeur

Paul Pietersen
Arjan Ettema
Raymond Huysman
Uco Hommersen
Paul Schaap
Eric Penning*

 

 

Zondag Dames

4x DE en 2x DD

2e klasse

Zondag 8&9

2x dubbel

Open klasse

Zondag

4x DE en 2x DD

4e klasse

Marja Beukeveld

Anja Muller

Tamara Weel

Ellen v Lunteren

Ariadne Polderman*

Ilona Pierlo*
Simone Bor
Lidy de Haas
Ljenna Kolobova 
Lisanne Steltman

Wendy Sijm
Greta Laan
Kirsten Does
Annemarie Slagter
Jose Koppes*
Tanja Verstraten
Yvonne Penning

 

Meisjes t/m 17 jr

Zondag 3e klasse

Gemengd t/m 17 jr

Zondag 3e klasse

Jongens t/m 17 jr

Zondag 3e klasse

Charlotte van Reijen

May Britt Buter

Mette marit Buter

Anne Koeman

Eva Bruijns

Tessa van Houten

Jesse Metz

Daan vd Kruijff

Leon Kwantes

Casper Koopman

Suzanne Koopman

Lilian Ebbelaar

Emma Bot

Bram Laan

Tom van Heuvel

Mika Comis

Menno Volmer

 

Gemengd t/m 14 jaar

Zondag 2e klasse

Groen Niveau 1 Team 1

Groen Niveau 1 Team 2

Finn Comis

Bas van Heuvel

Jasper Tiessing

Demi van der Wind

Anne-Fleur Groenewold

Charlotte Bloothoofd

Joris Dekker

Amber Dudink

Isabelle Ebbelaar

Christiaan Giavarra

Sara Koeman

Djaydi Langenberg

Esmee Bakker

Sandy hartman

Manouk Hoogland

Olivier Schaap

Xavier Smeets

Lucas Vrugt

 

Rood Niveau 2 Team 1

Rood Niveau 2 Team 2

Oranje Niveau 1 Team 1

Huga van Beek

Wessel Dekker

Joost Greuter

Tim Heilig

Anouk Koster

Imme Schouten

Julia Bontekoning

Sabine Brevoord

Julia Dekker

Rick Jansen

Fenne Sneek

Esmee Wit

Britt Janssen

Femke vd Bergh

Isabo Crama

Loran Drewes

Djoya Langenberg

Taeke Schouten

Twan vd Wind

 

Oranje Niveau 1 Team 2

Oranje Niveau 2 Team 1

Thije van Beek

Gijs Dekker

Stan Heilig

Lonneke Kruse

Roel Mentjox

Milan Sligting

Lucy Bakker

Mees vd Bergh Broerse

Alyne de Boer

Renske Meisner

Stijn Otten

Jorrit Zijlstra

Donderdag 14 sept, 28 sept, 12 okt.

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.00

Dames 1

Dames 1

 

 

 

 

 

Dames 1

Dames 1

 

 

 

 

 

8&9 competitie 14 sept, 28 sept, 12 okt.

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

19.00

8&9 comp

 

 

 

 

 

 

8&9 comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

15 sept

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

19.00

Mix 35+ 1

Mix 35+ 1

Heren 35 + 1

Heren 35 + 1

Dames 17+ 2

Dames 17+ 2

20.30

Mix 35+ 1

Mix 35+ 1

Heren 35 + 1

Heren 35 + 1

Dames 17+ 2

Dames 17+ 2

 

22 sept

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

19.00

Dames 17+ 1

Dames 17+ 1

Dames 35+ 1

Dames 35+ 1

 

 

20.30

Dames 17+ 1

Dames 17+ 1

Dames 35+ 1

Dames 35+ 1

 

 

 

29 sept

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

19.00

Dames 17+ 2

Dames 17+ 2

Dames 17+ 1

Dames 17+ 1

 

 

20.30

Dames 17+ 2

Dames 17+ 2

Dames 17+ 1

Dames 17+ 1

 

 

 

6 okt

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

19.00

Dames 17+ 1

Dames 17+ 1

Dames 35+ 1

Dames 35+ 1

 

 

20.30

Dames 17+ 1

Dames 17+ 1

Dames 35+ 1

Dames 35+ 1

 

 

 

13 okt

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

19.00

Dames 17+ 2

Dames 17+ 2

Mix 35+ 1

Mix 35+ 1

Heren 35 + 1

Heren 35 + 1

20.30

Dames 17+ 2

Dames 17+ 2

Mix 35+ 1

Mix 35+ 1

Heren 35 + 1

Heren 35 + 1

 

20 okt

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

19.00

Heren 35 + 1

Heren 35 + 1

Dames 35+ 1

Dames 35+ 1

Mix 35+ 1

Mix 35+ 1

20.30

Heren 35 + 1

Heren 35 + 1

Dames 35+ 1

Dames 35+ 1

Mix 35+ 1

Mix 35+ 1

 

27 okt

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

19.00

Dames 35+ 1

Dames 35+ 1

 

 

 

 

20.30

Dames 35+ 1

Dames 35+ 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag

16 sept

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.30

Heren 1

Heren 1

Dames 17+ 1

Dames 17+ 1

 

 

12.00

Heren 1

Heren 1

Dames 17+ 1

Dames 17+ 1

 

 

13.30

 

 

Dames 17+ 1

 

 

 

 

23 sept

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.30

Mix 17 1

Mix 17 1

 

 

 

 

12.00

Mix 17 1

Mix 17 1

 

 

 

 

13.30

Mix 17 1

 

 

 

 

 

 

30 sept

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.30

Dames 17+ 1

Dames 17+ 1

Heren 1

Heren 1

 

 

12.00

Dames 17+ 1

Dames 17+ 1

Heren 1

Heren 1

 

 

13.30

Dames 17+ 1

 

 

 

 

 

 

7 okt

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.30

Mix 17 1

Mix 17 1

 

 

 

 

12.00

Mix 17 1

Mix 17 1

 

 

 

 

13.30

Mix 17 1

 

 

 

 

 

 

14 okt

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.30

Heren 1

Heren 1

Dames 17+ 1

Dames 17+ 1

Mix 17 1

Mix 17 1

12.00

Heren 1

Heren 1

Dames 17+ 1

Dames 17+ 1

Mix 17 1

Mix 17 1

13.30

 

 

Dames 17+ 1

 

Mix 17 1

 

 

28 okt

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

10.30

Heren 1

Heren 1

 

 

 

 

12.00

Heren 1

Heren 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zondag

17 sept

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

9.00

Rood

Rood

Groen 1

Groen 1

Groen 1

Groen 1

10.00/11.00

Jongens t/m 17

Jongens t/m 17

Mix t/m 14

Mix t/m 14

Groen 1

Groen 1

11.30

Jongens t/m 17

Jongens t/m 17

Mix t/m 14

Mix t/m 14

Mix t/m 17

Mix t/m 17

13.00

Jongens t/m 17

Jongens t/m 17

Mix t/m 14

Mix t/m 17

Mix t/m 17

Mix t/m 17

14.00

Heren 1

Heren 1

Heren 1

Heren 1

 

 

16.00

Heren 1

Heren 1

 

 

 

 

 

24 sept

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

9.00

Rood

Rood

Groen 2

Groen 2

Groen 2

Groen 2

10.00

 

 

Meisjes t/m 17

Meisjes t/m 17

Groen 2

Groen 2

12.00

Dames 2

Dames 2

Meisjes t/m 17

Meisjes t/m 17

Dames 1

Dames 1

13.00

Dames 2

Dames 2

Meisjes t/m 17

Meisjes t/m 17

Dames 1

Dames 1

14.30

Dames 2

Dames 2

Mix 1

Mix 1

Dames 1

Dames 1

16.00

 

 

Mix 1

Mix 1

 

 

17.00

8&9

 

Mix 1

 

 

 

18.30

8&9

 

 

 

 

 

1 okt

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

9.00

Oranje

Oranje

Oranje

Oranje

Groen 1

Groen 1

12.00

Heren 1

Heren 1

Jongens t/m 17

Jongens t/m 17

Mix t/m 17

Mix t/m 17

13.30

Heren 1

Heren 1

Jongens t/m 17

Jongens t/m 17

Mix t/m 17

Mix t/m 17

15.00

Heren 1

Heren 1

Jongens t/m 17

Jongens t/m 17

 

Mix t/m 17

 

8 okt

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

9.00

Oranje

Oranje

Oranje

Oranje

Groen 2

Groen 2

12.00

Dames 1

Dames 1

Dames 2

Dames 2

Meisjes t/m 17

Meisjes t/m 17

13.30

Dames 1

Dames 1

Dames 2

Dames 2

Meisjes t/m 17

Meisjes t/m 17

15.00

Dames 1

Dames 1

Dames 2

Dames 2

Meisjes t/m 17

Meisjes t/m 17

17.00

8&9

 

 

Mix 1

Mix 1

Mix 1

18.30

8&9

 

 

 

Mix 1

Mix 1

 

 

 

 

 

15 okt

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

9.00

Groen 2

Groen 2

Groen 2

Groen 2

Mix t/m 14

Mix t/m 14

10.00

Groen 2

Groen 2

Mix t/m 17

Mix t/m 17

Mix t/m 14

Mix t/m 14

11.00

Meisjes t/m 17

Meisjes t/m 17

Mix t/m 17

Mix t/m 17

Mix t/m 17

Mix t/m 14

13.00

Meisjes t/m 17

Meisjes t/m 17

Dames 2

Dames 2

Dames 2

Dames 2

14.30

Meisjes t/m 17

Meisjes t/m 17

Dames 2

Dames 2

 

 

 

22 okt

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

9.00

Groen 1

Groen 1

Groen 1

Groen 1

Jongens t/m 17

Jongens t/m 17

10.30

Groen 1

Groen 1

 

 

Jongens t/m 17

Jongens t/m 17

12.00

Dames 1

Dames 1

Heren 1

Heren 1

Jongens t/m 17

Jongens t/m 17

13.30

Dames 1

Dames 1

Heren 1

Heren 1

Mix 1

Mix 1

15.00

Dames 1

Dames 1

Heren 1

Heren 1

Mix 1

Mix 1

17.00

8&9

 

 

 

Mix 1

 

18.30

8&9

 

 

 

 

 

 

29 okt

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

9.00

Groen 1

Groen 1

Groen 1

Groen 1

Mix t/m 14

Mix t/m 14

10.30

Groen 1

Groen 1

Heren 1

Heren 1

Mix t/m 14

Mix t/m 14

12.00

 

 

Heren 1

Heren 1

 

Mix t/m 14

13.30

 

 

Heren 1

Heren 1