Competitieaanbod Landelijk 

Aanvangstijd

Dag

Dagdeel

Soort competitie 

Leeftijd

Partijen

9:00-12:00

zondag 

hele dag

Gemengd

10 t/m 14

2x ME - 2x JE - MD - JD - 2x GD (Hoofdklasse)

2x ME - 2x JE - MD - JD (1e en 2e klasse)

9:00-12:00

zondag 

hele dag

Jongens

10 t/m 14

4x JE - 2x JD

9:00-12:00

zondag 

hele dag

Meisjes

10 t/m 14

4x ME - 2x MD

9:00-12:00

zondag 

hele dag

Gemengd

11 t/m 17

2x ME - 2x JE - MD - JD - 2x GD (Hoofdklasse)

2x ME - 2x JE - MD - JD (1e en 2e klasse)

9:00-12:00

zondag 

hele dag

Jongens

11 t/m 17

4x JE - 2x JD

9:00-12:00

zondag 

hele dag

Meisjes

11 t/m 17

4x ME - 2x MD

9:00-16:30

zondag 

hele dag

Gemengd

35+

DE - HE - GD - DD - HD

9:00-16:30

zondag 

hele dag

Heren

35+

4x HE - 2x HD

9:00-16:30

zondag 

hele dag

Dames 

n.v.t.

4x DE - 2x DD

9:00-14:00

zondag 

hele dag

Gemengd

n.v.t.

2x DE - 2x HE - DD - HD - 2xGD

9:00-16:30

zondag 

hele dag

Heren

n.v.t.

4x HE - 2x HD

8:30-12.00

zondag 

hele dag

Groen

10 t/m 12

4x E - 2x D (“geslachtsvrij”)

19:00-20:00

donderdag

avond

8&9-Competitie

17+

2x D (“geslachtsvrij”)

17:00-20:00

zondag

avond

8&9-Competitie

17+

2x D (“geslachtsvrij”)

 

 

Zie onderstaand de klasse-indeling van de jeugdcompetities 10 t/m 14 en 11 t/m 17 jaar o.b.v. actuele rating (ploeggemiddelden)                                                                                                                                                              

KNLTB voorjaar Landelijk 2018

Hfdkl Zo 10 t/m 14

Hoofdklasse

1,0000

13,4999

Grens was 1 – 12,99

KNLTB voorjaar Landelijk 2018

1e kl Zo 10 t/m 14

1e klasse

13,5000

16,4999

Grens was 13 – 14,99

KNLTB voorjaar Landelijk 2018

2e kl Zo 10 t/m 14

2e klasse

16,5000

20,0000

Grens was 15 – 20

 

                       

 

Competitieaanbod Noord-Holland Noord 

 

Aanvangstijd

Dag

Dagdeel

Soort competitie 

Leeftijd

Partijen

Maximaal aantal aanéénsluitende speelronden

9:00-10:00

dinsdag

morgen

Dames 

17+

2x DE – 3x DD

3

9:00-10:00

dinsdag

morgen

Dames Dubbel

17+

4x DD

2

9:00-10:00

dinsdag

morgen

Dames Dubbel

50+

4x DD

2

9:00-10:00

woensdag

morgen

Dames Dubbel

17+

4x DD

2

9:00-10:00

donderdag

morgen

Dames Dubbel

17+

4x DD

2

9:00-10:00

vrijdag

morgen

Dames Dubbel

17+

4x DD

2

16:00-17:30

vrijdag

middag

Gemengd

11 t/m 17

ME - JE - GD - MD - JD

3

16:00-17:30

vrijdag

middag

Jongens

11 t/m 17

2x JE - 2x JD

3

16:00-17:30

vrijdag

middag

Meisjes

11 t/m 17

2x ME - 2x MD

3

16:00-17:30

vrijdag

middag

Gemengd

10 t/m 14

ME - JE - GD - MD - JD

3

16:00-17:30

vrijdag

middag

Jongens

10 t/m 14

2x JE - 2x JD

3

16:00-17:30

vrijdag

middag

Meisjes

10 t/m 14

2x ME - 2x MD

3

9:00-14:00

vrijdag

hele dag

Heren Dubbel

50+

4x HD

2

19:00-20:00

vrijdag

avond

Dames Dubbel

17+

4x DD

2

19:00-20:00

vrijdag

avond

Gemengd  Dubbel

17+

DD - HD - 2x GD

2

19:00-20:00

vrijdag

avond

Heren Dubbel

17+

4x HD

2

9:00-16:30

zaterdag 

hele dag

Heren

35+

4x HE - 2x HD

4

08:30-12:00

zaterdag 

hele dag

Gemengd

11 t/m 17

2x ME - 2x JE -  MD -  JD

4

9:00-16:30

zaterdag 

hele dag

Gemengd

17+

DE - HE - GD - DD - HD

3

9:00-16:30

zaterdag 

hele dag

Dames 

17+

4x DE - 2x DD

4

9:00-16:30

zaterdag 

hele dag

Heren

17+

4x HE - 2x HD

4

9:00-16:30

zaterdag 

hele dag

Gemengd  Dubbel

35+

DD - HD - 2x GD

3

9:00-16:30

zaterdag 

hele dag

Heren Dubbel

35+

4x HD

3

9:00-16:30

zaterdag 

hele dag

Heren Dubbel

50+

4x HD

3

18:00

zaterdag 

avond

Dames Dubbel

30+

4x DD

4

18:00

zaterdag 

avond

Gemengd  Dubbel

30+

DD - HD - 2x GD

4

18:00

zaterdag 

avond

Heren Dubbel

30+

4x HD

4

9:00-16:30

zondag 

hele dag

Dames (2xE 3xD)

17+

2x DE - 3x DD

3

9:00-16:30

zondag 

hele dag

Gemengd

17+

DE - HE - GD - DD - HD

3

9:00-16:30

zondag 

hele dag

Heren

17+

4x HE - 2x HD

4

9:00-16:30

zondag 

hele dag

Dames Dubbel

35+

4x DD

3

9:00-16:30

zondag 

hele dag

Gemengd  Dubbel

35+

DD - HD - 2x GD

3

9:00-16:30

zondag 

hele dag

Heren Dubbel

35+

4x HD

3

 

DATA KNLTB COMPETITIE VOORJAAR 2018

 

 

SPEELDAGEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WEEK

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

19

21

23

24

 

MAANDAG

 

9-apr

16-apr

23-apr

 

7-mei

14-mei

 

28-mei

4-jun

10-mei

21-mei

 

11-jun

 

DINSDAG

 

10-apr

17-apr

24-apr

 

8-mei

15-mei

22-mei

29-mei

 

10-mei

21-mei

5-jun

 

 

WOENSDAG

 

11-apr

18-apr

25-apr

 

9-mei

16-mei

23-mei

30-mei

 

10-mei

21-mei

6-jun

 

 

DONDERDAG

5-apr

12-apr

19-apr

26-apr

 

 

17-mei

24-mei

31-mei

 

10-mei

21-mei

7-jun

 

 

VRIJDAG

6-apr

13-apr

20-apr

 

 

11-mei

18-mei

25-mei

1-jun

 

10-mei

21-mei

8-jun

 

 

ZATERDAG

7-apr

14-apr

21-apr

 

5-mei

12-mei

 

26-mei

2-jun

 

10-mei

21-mei

9-jun

 

 

ZONDAG

8-apr

15-apr

22-apr

 

6-mei

13-mei

 

27-mei

3-jun

 

10-mei

21-mei

10-jun

 

Data landskampioenschappen landelijke competitie

Feestdagen in 2018

 

16 en 17 juni

Koningsdag: 27 april Hemelvaart: 10 mei

 

Data landskampioenschappen regiokampioenen senioren

Pinksteren: 20 en 21 mei

 

                                   

Voorronde: 16 juni

Finale: 23 en 24 juni