Gefeliciteerd allemaal!   Gefeliciteerd allemaal!   

    Gefeliciteerd allemaal!   Gefeliciteerd allemaal!   

Winnaars van de Clubkampioenschappen 

 

Enkel en Mix 2017

Jongens Enkel A

Bram Laan

      Menno Volmer

 

Jongens Enkel B

 Bas van Heuvel

      Christiaan Giavarra

 

Meisjes Enkel A

  Eline Koopman

        Lilian Ebbelaar

 

Meisjes Enkel B

 Isabelle Ebbelaar

      Anne Fleur Groenewold

 

Jeugd Mix A

 

 Menno Volmer / Lilian Ebbelaar

      Bram Laan / Charlotte van Reijen

 

Jeugd Mix B

 

 Bas van Heuvel / Anne Fleur Groenewold

      Finn Comis / Demi van der Wind

Eindstanden World Tour en Competitie 

 

Voorjaar 2017

Team Rood niveau 2

Mees van den Bergh Broerse, Alyne de Boer, Stan Heilig, Rick Jansen, Donna Meester, Stijn Otten en Tessa van der Wind

 

 

Team Oranje niveau 1

Femke van den Bergh, Isabo Crama, Loran Drewes, Djoya Langenberg, Taeke Schouten en Twan van der Wind

Team Oranje niveau 2 Lucy Bakker, Thije van Beek, Gijs Dekker, Lonneke Kruse, Roel Mentjox, Milan Sligting en Jorrit Zijlstra

 

Team 1 Groen niveau 1 Joris Dekker, Amber Dudink, Isabelle Ebbelaar, 

Christiaan Giavarra, Sara Koeman en Djaydi Langenberg

 

Team 2 Groen niveau 2Esmee Bakker, Sandy Hartman, Manouk Hoogland,

Olivier Schaap, Xavier Smeets en Lucas Vrugt

 

Team Geel Mix 11-14 jaar:

Finn Comis, Anne-Fleur Groenewold, Bas van Heuvel, Jasper Tiessing en Demi van der Wind

Team Geel Jongens 11-17 jaar

Mika Comis, Tom van Heuvel, Bram Laan, Thijmen Penning en Menno Volmer

 KAMPIOEN!

Team Geel Meisjes 11-17 jaar:

Eva Bruijns, May-Britt Buter, Mette Marit Buter, Anne Koeman en Charlotte van Reijen

Team Geel Mix 11-17 jaar:

Emma Bot, Lilian Ebbelaar, Casper Koopman, Suzanne Koopman, Daan van der Kruijff, Leon Kwantes en Jesse Metz

KAMPIOEN!

               

Winnaars van de Clubkampioenschappen  

 

 2017

Meisjes Dubbel A:

 Eva Bruijns en Mette Marit Buter

      May-Britt Buter en Lilian Ebbelaar

 

Meisjes Dubbel B:

 Isabelle Ebbelaar en Sara Koeman

      Esmee Bakker en Sandy Hartman

 

Jongens Dubbel A:

 Daan van der Kruijff en Menno Volmer  

      Leon Kwantes en Jesse Metz

 

Jongens Dubbel B:

 Joris Dekker en Christiaan Giavarra

      Olivier Schaap en Xavier Smeets

         

            

Eindstanden World Tour en Competitie 

 

Najaar 2016

Team Rood niveau 2:

Mees van den Bergh Broerse, Stan Heilig, Rick Jansen, Jop Koeman, Donna Meester, 

Roel Mentjox, Stijn Otten, Jip Rozemeijer, Tessa van der Wind en Jorrit Zijlstra

Allemaal kampioenen!

 

Team Oranje niveau 1Luca Nguyen, Olivier Schaap, Taeke Schouten en Xavier Smeets

 

Team 1 Oranje niveau 2 Femke van den Bergh, Isabo Crama, Loran Drewes,

Isis Grooteman, Seth Koeman, Stijn Kuijper, Djoya Langenberg

Team 2 Oranje niveau 2Thije van Beek, Tim Kerckhoven, Lonneke Kruse, Milan Sligting, 

Karin Wildenburg en Twan van der Wind

 

Team 1 Groen niveau 2 Joris Dekker, Amber Dudink, Isabelle Ebbelaar, 

Christiaan Giavarra, Sara Koeman en Djaydi Langenberg

Team 2 Groen niveau 2Esmee Bakker, Tess Daggelder, Sandy Hartman, Manouk Hoogland, Lucas Vrugt

Team Geel Jongens 11-14 jaar:

Finn Comis, Floris Deen, Tim Dudink, Bas van Heuvel en Sam Jansen

  

Team Geel Jongens 11-17 jaar

Mika Comis, Tom van Heuvel, Bram Laan, Thijmen Penning en Menno Volmer

   

Team Geel Meisjes 11-17 jaar:

Eva Bruijns, May-Britt Buter, Mette Marit Buter, Anne Koeman en Charlotte van Reijen

  

Team Geel Mix 11-17 jaar:

Emma Bot, Lilian Ebbelaar, Suzanne Koopman, Daan van der Kruijff, Leon Kwantes en Jesse Metz