Activiteiten

Najaarscompetitie 2017 World Tour Rood & Oranje en Groene Gele competitie

 

Dit zijn de teams:

Rood Team 1 niveau 2

 Hugo van Beek, Wessel Dekker, Joost Greuter, Tim Heilig, Anouk Koster, Imme Schouten en Esmee Wit

 

Voor Kalender en actuele tijden zie ook tenniskids

 

Graag 15 minuten voor starttijd aanwezig!

Afmelden/verhinderingen: graag per groeps-Whatsapp doorgeven aan de andere teamleden zodat de reserve in kan vallen!

 

  WORLD TOUR TIJD LOKATIE ADRES
Zondag 10 september New York (VS) 9:00 uur TV 't Zand Koning Willem II-Weg 1 
1756 BH 'T ZAND
Zondag 17 september St Petersburg (Rusland) 9:45 uur TV Heerhugowaard Van Veenweg 100 
1701 HH HEERHUGOWAARD
Zondag 24 september Shenzhen (China) 9:00 uur Wings  
Zondag 1 oktober Tokio (Japan) 10:00 uur TV Julianadorp Zanddijk 11 bb
1787 PP JULIANADORP
Zondag 8 oktober  Shanghai (China) 9:00 uur TV Wognum Clappslaan 1
1687 RH WOGNUM

               

              

                     

                 

 

 

 

 

 

 

 
Rood Team 2 niveau 2

 Julia Bontekoning, Sabine Brevoort, Julia Dekker, Rick Jansen, Britt Janssen, Fenne Sneek

 

Voor Kalender en actuele tijden zie ook tenniskids

 

Graag 15 minuten voor starttijd aanwezig!

Afmelden/verhinderingen: graag per groeps-Whatsapp doorgeven aan de andere teamleden zodat de reserve in kan vallen!

 
  WORLD TOUR TIJD LOKATIE ADRES
Zondag 10 september New York (VS) 9:00 uur HLTV Juliana Blauwe Berg 33
1625 NT HOORN
Zondag 17 september St Petersburg (Rusland) 9:00 uur Wings  
Zondag 24 september Shenzhen (China) 10:00 uur HLTV Juliana Blauwe Berg 33
1625 NT HOORN
Zondag 1 oktober Tokio (Japan) 9:00 uur TV Atlas Reinderhoek 2 
1619 DV Andijk
Zondag 8 oktober  Shanghai (China) 12:00 uur TV Hoorn Holenweg 14 a
1624 PB HOORN

               

              

                     

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oranje Team 1 niveau 1

 Femke van den Bergh, Isabo Crama, Loran Drewes, Djoya Langenberg, Taeke Schouten

 en Twan van der Wind

Eindstand: 

 

Voor kalender en actuele tijden zie ook tenniskids

Klik HIER voor uitslagen en statistieken

Graag 15 minuten voor starttijd aanwezig!

Afmelden/verhinderingen: graag per groeps-Whatsapp doorgeven aan de andere teamleden!

 
  WORLD TOUR TIJD LOKATIE ADRES
Zondag 10 september New York (VS) 11:15 uur TV De Balletuin Weegbree 80 a
1689 ND ZWAAG
Zondag 17 september St Petersburg (Rusland) 10:00 uur TV De Berk Slagterslaan 35
1647 CB BERKHOUT
Zondag 24 september Shenzhen (China) 9:00 uur TV Swaegh Dorpsstraat 225 a
1689 GD ZWAAG
Zondag 1 oktober Tokio (Japan) 9:00 uur Wings  
Zondag 8 oktober  Shanghai (China) 9:00 uur TV De Balletuin Weegbree 80 a
1689 ND ZWAAG

               

              

                     

                 

 

 

 

 

 

 

 

Oranje Team 2 niveau 1  Thije van Beek, Gijs Dekker, Stan Heilig, Lonneke Kruse, Roel Mentjox en Milan Sligting 
   

Eindstand: 

 

Voor kalender en actuele tijden zie ook tenniskids

Klik HIER voor uitslagen en statistieken

Graag 15 minuten voor starttijd aanwezig!

Afmelden/verhinderingen: graag per groeps-Whatsapp doorgeven aan de andere teamleden zodat de reserve in kan vallen!

 
  WORLD TOUR TIJD LOKATIE ADRES
Zondag 10 september New York (VS) 10:00 uur TC Het Grootslag Raadhuislaan 6 
1613 KR GROOTEBROEK
Zondag 17 september St Petersburg (Rusland) 9:00 uur TV Hoorn Holenweg 14 a
1624 PB HOORN
Zondag 24 september Shenzhen (China) 9:00 uur HTC Santana Anjerstraat 18a
1616 XG HOOGKARSPEL
Zondag 1 oktober Tokio (Japan) 9:30 uur Enkhuizer TC De Gouw 3
1602 DN Enkhuizen
Zondag 8 oktober  Shanghai (China) 9:00 uur Wings  

               

              

                     

                 

 

 

 

 

 

 

 
 
Oranje niveau 2  Lucy Bakker, Mees vd Bergh Broerse, Alyne de Boer, Renske Meisner, Stijn Otten en Jorrit Zijlstra
   

Eindstand: 

 

Voor kalender en actuele tijden zie ook tenniskids

Klik HIER voor uitslagen en statistieken

Graag 15 minuten voor starttijd aanwezig!

Afmelden/verhinderingen: graag per groeps-Whatsapp doorgeven aan de andere teamleden zodat de reserve in kan vallen!

 
  WORLD TOUR TIJD LOKATIE ADRES
Zondag 10 september New York (VS) 9:00 uur Wings  
Zondag 17 september St Petersburg (Rusland) 9:00 uur HTC Santana Anjerstraat 18a
1616 XG HOOGKARSPEL
Zondag 24 september Shenzhen (China) 9:00 uur HTV Wognum Clappslaan 1
1687 RH WOGNUM
Zondag 1 oktober Tokio (Japan) 9:00 uur HLTV Juliana Blauwe Berg 33
1625 NT HOORN
Zondag 8 oktober  Shanghai (China) 9:00 uur HLTV Juliana Blauwe Berg 33
1625 NT HOORN

               

              

                     

                 

 

 

 

 

 

 

 

Najaarscompetitie 2016 Groen

 

Groen Team 1 niveau 1  Joris Dekker, Amber Dudink, Isabelle Ebbelaar, Christiaan Giavarra, Sara Koeman en Djaydi Langenberg

Eindstand: 

 

Voor kalender en actuele tijden zie ook tenniskids

Afmelden/verhinderingen: graag per groeps-Whatsapp doorgeven aan de andere teamleden!

Klik HIER voor standen

Klik HIER voor statistieken

 

Datum Tijd uur Thuis - Uit Adres
Zondag 17 september 9:00 uur Wings 1 - Hoorn 1  
Zondag 24 september 10:00 uur Grootslag 1 - Wings 1 Raadhuislaan 6 
1613 KR GROOTEBROEK
Zondag 1 oktober 9:00 uur Wings 1 - Ursem 1  
Zondag 8 oktober 8:30 uur Heerhugowaard 2 - Wings 1 Van Veenweg 100 
1701 HH HEERHUGOWAARD
Zondag 15 oktober 9:00 uur Santana 1 - Wings 1 Anjerstraat 18a
1616 XG HOOGKARSPEL
Zondag 22 oktober 9:00 uur Wings 1 - Wognum 1  
Zondag 29 oktober 9:00 uur Wings 1 - De Kaag 1  
Zondag 12 november 

8:30 uur als buiten

10:00 uur als binnen

Heerhugowaard 2 - Wings 1 Van Veenweg 100 
1701 HH HEERHUGOWAARD

Inhaaldagen: 5 november, 12 november en 19 november 2017 of zo mogelijk eerder. 

 

 

Groen Team 2 niveau 1  Esmee Bakker, Sandy Hartman, Manouk Hoogland, Olivier Schaap, Xavier Smeets en Lucas Vrugt
Reserve  Tim Smeenk

Eindstand: 

 

Voor kalender en actuele tijden zie ook tenniskids

Afmelden/verhinderingen: graag per groeps-Whatsapp doorgeven aan de andere teamleden!

Klik HIER voor standen

Klik HIER voor statistieken

Datum Tijd uur Thuis - Uit Adres
Zondag 17 september 10:00 uur St Pancras 2 - Wings 2  Beverplein 1
1834 GS SINT PANCRAS
Zondag 24 september 9:00 uur Wings 2 - Zeevangspelers 1  
Zondag 1 oktober 10:30 uur Oudorp 1 - Wings 2 Saturnusstraat 1 a
1829 CV OUDORP
Zondag 8 oktober 9:00 uur Wings 2 - Heerhugowaard 3  
Zondag 15 oktober 9:00 uur Wings 2 - Santana 2  
Zondag 22 oktober 10:00 uur Daalmeer 1 - Wings 2 Klaas Bootpad 4 /6
1827 CX ALKMAAR
Zondag 29 oktober 10:00 uur Grootslag 2 - Wings 2  Raadhuislaan 6 
1613 KR GROOTEBROEK

Inhaaldagen: 5 november, 12 november en 19 november 2017 of zo mogelijk eerder. 

 

 

Najaarscompetitie 2017 Geel

Mixteam t/m 14 jaar  Charlotte Bloothoofd, Finn Comis, Anne-Fleur Groenewold, Bas van Heuvel, Jasper Tiessing en Demi van der Wind
Reserve  Sem van Ginkel

Teamnummer: 5043

   

Klik HIER voor Uitslagen en Standen

Eindstand: 

Datum Vrijdag aanwezig / spelen Baan Thuis - Uit Adres
17 september 9:45 uur / 10:00 uur   Wings 1 - TV ITL 1  
24 september 9:30 uur / 10:00 uur Gravel TV Hoorn - Wings 1 Holenweg 14 a
1624 PB HOORN
1 oktober VRIJ      
8 oktober 9:30 uur / 10:00 uur Gravel LTV Lelystad 1 - Wings 1 Sportparkweg 1
8223 PB LELYSTAD
15 oktober 8:45 uur / 9:00 uur   Wings 1 - HTC Santana 1  
22 oktober 9:30 uur / 10:00 uur GravelPlus TC Het Grootslag 1 - Wings 1 Raadhuislaan 6 
1613 KR GROOTEBROEK
29 oktober 8:45 uur / 9:00 uur   Wings 1 - TV Tie-breakers 1  

Inhaaldagen: 5 november, 12 november en 19 november 2017 of zo mogelijk eerder. 

 

 

Team Geel Jongens t/m 17 jaar  Mika Comis, Tom van Heuvel, Roan Jansen, Bram Laan en Menno Volmer

Teamnummer: 5350

 

Klik HIER voor Uitslagen en Standen

Eindstand: 

Datum Vrijdag aanwezig / spelen Baan Thuis - Uit Adres
17 september 10:45 uur / 11:00 uur   Wings 1 - De Zeevangspelers 1  
24 september 8:15 uur / 8:30 uur Kunstgras TV De Gouw 1 - Wings 1 Karel Lotsylaan 6
1508 EA ZAANDAM
1 oktober 11:45 uur / 12:00 uur   Wings 1 - TV De Kaag 1  
8 oktober VRIJ      
15 oktober 10:00 uur / 10:30 uur Gravel TC Monnickendam 1 - Wings 1 Cornelis Dirkszoonlaan 346
1141 XS MONNICKENDAM
22 oktober 8:45 uur / 9:00 uur   Wings 1 - TC Het Grootslag 1  
29 oktober 11:30 uur / 12:00 uur Smashcourt TV De Spatter 1 - Wings 1 Spatterstraat 2
1531 DD WORMER

Inhaaldagen: 5 november, 12 november en 19 november 2017 of zo mogelijk eerder. 

 

 

Team Geel Meisjes t/m 17 jaar  Eva Bruijns, May-Britt Buter, Mette Marit Buter, Tessa van Houten, Anne Koeman en Charlotte van Reijen

Teamnummer: 7058

 

Klik HIER voor Uitslagen en Standen

Eindstand: 

Datum Vrijdag aanwezig / spelen Baan Thuis - Uit Adres
17 september 8:30 uur / 9:00 uur Smashcourt LTC Anonymus 1 - Wings 1 Goudenregenstraat 1a
1441 HG PURMEREND
24 september 9:45 uur / 10:00 uur   Wings 1 - TV Groetincke 1  
1 oktober 9:30 uur / 10:00 uur Gravelplus HLTV Juliana 2 - Wings 1 Blauwe Berg 33
1625 NT HOORN
8 oktober 11:45 uur / 12:00 uur  

Wings 1 - LTV De Rijp 1

 
15 oktober 9:45 uur / 10:00 uur   Wings 1 - TC Monnickendam 1  
22 oktober 9:30 uur / 10:00 uur Gravel TV Neckslag 1 - Wings 1 Neckerstraat 133
1456 BC WIJDEWORMER
29 oktober 9:30 uur / 10:00 uur Kunstgras TV Hoog-Op 1 - Wings 1 Recr.park De Weijver
Pade 1
1716 KA OPMEER

Inhaaldagen: 5 november, 12 november en 19 november 2017 of zo mogelijk eerder. 

 

 

Team Geel Mix t/m 17 jaar

 Emma Bot, Lilian Ebbelaar, Casper Koopman, Suzanne Koopman, 

 Daan van der Kruijff, Leon Kwantes, Jesse Metz

Teamnummer: 5164

 

Klik HIER voor Uitslagen en Standen

Eindstand: 

Datum Vrijdag aanwezig / spelen Baan Thuis - Uit Adres
17 september 11:15 uur / 11:30 uur   Wings 1 - HTC Santana  
24 september 9:30 uur / 10:00 uur Gravel Enkhuizer TC 1 - Wings 1 De Gouw 3
1602 DN Enkhuizen
1 oktober 11:45 uur / 12:00 uur   Wings 1 - TV Hoorn 2  
8 oktober 10:30 uur / 11:00 uur Matchclay HTC Santana 1 - Wings 1 Anjerstraat 18a
1616 XG HOOGKARSPEL
15 oktober 9:45 uur / 10:00 uur   Wings 1 - Enkhuizer TC 1  
22 oktober 9:30 uur / 10:00 uur Gravel

TV Hoorn 2 - Wings 1

Holenweg 14 a
1624 PB HOORN
29 oktober VRIJ      

Inhaaldagen: 5 november, 12 november en 19 november 2017 of zo mogelijk eerder. 

 

 
Adressen clubs in de regio
 
Club Adres
LTC Anonymus  Goudenregenstraat 1a
1441 HG PURMEREND
Apollo Pieter Grootstraat 16
1648 KS DE GOORN
TV Atlas Reinderhoek 2 
1619 DV Andijk
TV de Balletuin Weegbree 80 a
1689 ND ZWAAG
TV de Berk Slagterslaan 35
1647 CB BERKHOUT
TC Daalmeer Klaas Bootpad 4 /6
1827 CX ALKMAAR
ALTC DDV IJsbaanpad 43
1076 CV AMSTERDAM
TV de Drieban Koggeweg 45 C
1606 ML VENHUIZEN
TV Elckerlyc van Ijsendijkstraat 64
1442 CR PURMEREND
Enkhuizer TC De Gouw 3
1602 DN Enkhuizen
LTC Festina Vondelpark 2a
1071 AA AMSTERDAM
TV De Gouw OostzijderveldKarel Lotsylaan 6
1508 EA ZAANDAM
TV het Grootslag Raadhuislaan 6 
1613 KR GROOTEBROEK
TV Heerhugowaard Van Veenweg 100 
1701 HH HEERHUGOWAARD
TV Hoog-Op Recr.park De Weijver
Pade 1
1716 KA OPMEER
TV Hoorn Holenweg 14 a
1624 PB HOORN
TV de Hulk Dwaalpark 1
1622 KZ HOORN
HLTV Juliana Blauwe Berg 33
1625 NT HOORN
TV Julianadorp Zanddijk 11 bb
1787 PP JULIANADORP
TV de Kaag Slotlaan 17 
1693 KV WERVERSHOOF
De Kogge Rijdersstraat 110 A
1735 GG 'T VELD
LTV Lelystad Sportparkweg 1
8223 PB LELYSTAD
Medemblik Admiraliteitsweg 4
1671 JA MEDEMBLIK
T.C. Middenmeer Zuiderzeeweg 2t.o.
1775 PS MIDDENMEER
TC Monnickendam Sportpark Markgouw Cornelis Dirkszoonlaan 346
1141 XS MONNICKENDAM
TV Neckslag Neckerstraat 133
1456 BC WIJDEWORMER
Obdam Stationsweg 4 
1713 HE OBDAM
TV Oudorp Saturnusstraat 1 a
1829 CV OUDORP
TC St Pancras Beverplein 1
1834 GS SINT PANCRAS
TV Poseidon Schouw 45-01
8223 AZ LELYSTAD
HTC Santana Anjerstraat 18a
1616 XG HOOGKARSPEL
Schager Tennisclub Wilgenlaan 1c
1741 ZP SCHAGEN
TV De Spatter Spatterstraat 2
1531 DD WORMER
TV Swaegh Dorpsstraat 225 a
1689 GD ZWAAG
TV Tulp Sportc. St. Maarten
Oeverzegge 3
1724 TZ OUDKARSPEL
TC Ursem Zuidgouw 11 
1645 PA URSEM
TV Wognum Clappslaan 1
1687 RH WOGNUM
TV 't Zand Koning Willem II-Weg 1 
1756 BH 'T ZAND