Competitie

 

Geel Mix team 1: t/m 14 jaar

 Joris, Isabelle, Christiaan, Sara, Djaydi en Xavier

 

Stand en speelschema: klik HIER 

 

Datum

Tijd uur

Thuis - Uit

Adres

Zondag 16 september

12:00 uur

Wings 1 - Wings 3  

Zondag 23 september

 

De Hulk 1 - Wings 1

Dwaalpark 1
1622 KZ HOORN

Zondag 30 september

12:00 uur

Wings 1  - Hoorn 3  

Zondag 7 oktober

10:00 uur

Het Grootslag 1 - Wings 1

Raadhuislaan 6 
1613 KR GROOTEBROEK

Zondag 14 oktober

11:00 uur

Wings 1  - Santana 1  

Zondag 21 oktober

12:00 uur

St Pancras 2 - Wings 1

Beverplein 1
1834 GS SINT PANCRAS

Zondag 28 oktober

10:00 uur

Langedijk 1 - Wings 1 Potjesdam 4 
1722 XN ZUID-SCHARWOUDE

 

Geel Mix team 2: t/m 14 jaar

 Finn, Amber, Anne-Fleur, Bas en Jasper

 

Stand en speelschema: klik HIER

 

Datum

Tijd uur

Thuis - Uit

Adres

Zondag 16 september

12:00 uur

Wings 2 - St Panceas 1  

Zondag 23 september

 

Hoorn 1 - Wings 2

Holenweg 14 a
1624 PB HOORN

Zondag 30 september

12:00 uur

Wings 2  - Schagen 1  

Zondag 14 oktober

11:00 uur

Hoorn 2 - Wings 2  Holenweg 14 a
1624 PB HOORN

Zondag 21 oktober

12:00 uur

Wings 2 - 't Oghe 1 

 

Zondag 28 oktober

10:00 uur

Heiloo 2  - Wings 2 De Dors 1
1852 RG HEILOO

 

 

Geel Mix team 3: t/m 14 jaar

 Esmee, Manouk, Olivier, Tim, Lucas en Sander

 

Stand en speelschema: klik HIER

 

Datum

Tijd uur

Thuis - Uit

Adres

Zondag 16 september

12:00 uur

Wings 1 - Wings 3  

Zondag 23 september

12:00 uur

Wings 3 - Santana 1

 

Zondag 30 september

12:00 uur

St Pancras 2 - Wings 3  Beverplein 1
1834 GS SINT PANCRAS

Zondag 7 oktober

12:00 uur

Wings 3 - Langedijk 1

 

Zondag 14 oktober

11:00 uur

Wings 3  - De Hulk 1  

Zondag 21 oktober

9:00 uur

Hoorn 3 - Wings 3

Holenweg 14 a
1624 PB HOORN

Zondag 28 oktober

9:00 uur

Wings 3 - Het Grootslag 1  

 

 

Geel Mix team 1: t/m 17 jaar

 Charlotte, May Britt, Ilse, Lilian, Menno, Daan en Jesse

 

Stand en speelschema: klik HIER

 

Datum

Tijd uur

Thuis - Uit

Adres

Zondag 16 september

13:30 uur

Wings 1 - Santana 1  

Zondag 23 september

12:00 uur

Hoorn 1 - Wings 1

Holenweg 14 a
1624 PB HOORN

Zondag 30 september

14:00 uur

Wings 1 - Ilpendam 1  

Zondag 7 oktober

 

Santana 1 - Wings 1

Anjerstraat 18a
1616 XG HOOGKARSPEL

Zondag 14 oktober

12:30 uur

Wings 1  - Hoorn 1  

Zondag 21 oktober

10:00 uur

Ilpendam 1 - Wings 1

Lepelaarstraat 62
1452 XM ILPENDAM

 

   

 

Geel Mix team 2: t/m 17 jaar

 Mette Marit, Eva, Tessa, Bram, Tom en Mika

 

Stand en speelschema: klik HIER

 

Datum

Tijd uur

Thuis - Uit

Adres

Zondag 16 september

15:00 uur

Wings 2 - Alkmaar 1  

Zondag 23 september

 

Heiloo United 2 - Wings 2

De Dors 1
1852 RG HEILOO

Zondag 30 september

14:00 uur

Wings 2  - St Pancras 1  

Zondag 14 oktober

 

Wognum 1 - Wings 2  Clappslaan 1
1687 RH WOGNUM

Zondag 21 oktober

9:00 uur

Wings 2 - Helderse TC 1

 

Zondag 28 oktober

10:00 uur

Hoogop-1 - Wings 2 Recr.park De Weijver
Pade 1
1716 KA OPMEER

 

 

Geel Meisjes t/m 14 jaar

 Janna, Cabrielle, Sanne, Mare, Robin en Lisa

 
Stand en speelschema: klik HIER
 
 

Datum

Tijd uur

Thuis - Uit

Adres

Zondag 16 september

 

Heiloo United 1 - Wings 1 De Dors 1
1852 RG HEILOO

Zondag 23 september

12:00 uur

Wings 1 -Oudorp 1

 

Zondag 30 september

12:00 uur

St Pancras 1 - Wings 1  Beverplein 1
1834 GS SINT PANCRAS

Zondag 7 oktober

9:00 uur

Wings 1 - Het Grootslag 1

 

Zondag 14 oktober

 

Anna Paulowna 1 - Wings 1 Sportpark Kleine Sluis 4
1761 LP ANNA PAULOWNA

Zondag 21 oktober

10;30 uur

Wings 1 - St Pancras 2

Holenweg 14 a
1624 PB HOORN

Zondag 28 oktober

10:00 uur

Wings 1 - Deuce 1  

 

 
Adressen clubs in de regio
 

Club

Adres

TC Alkmaar

Terborchlaan 315
1816 MH ALKMAAR

TC Anna Paulowna Sportpark Kleine Sluis 4
1761 LP ANNA PAULOWNA

LTC Anonymus 

Goudenregenstraat 1a
1441 HG PURMEREND

Apollo

Pieter Grootstraat 16
1648 KS DE GOORN

TV Atlas

Reinderhoek 2 
1619 DV Andijk

TV de Balletuin

Weegbree 80 a
1689 ND ZWAAG

TV de Berk

Slagterslaan 35
1647 CB BERKHOUT

TC Daalmeer

Klaas Bootpad 4 /6
1827 CX ALKMAAR

ALTC DDV

IJsbaanpad 43
1076 CV AMSTERDAM

ATVD Diemen

Willem de Zwijgerlaan 2
1111 ZS DIEMEN

TV de Drieban

Koggeweg 45 C
1606 ML VENHUIZEN

TV Elckerlyc

van IJsendijkstraat 64
1442 CR PURMEREND

Enkhuizer TC

De Gouw 3
1602 DN Enkhuizen

LTC Festina

Vondelpark 2a
1071 AA AMSTERDAM

TV De Gouw

OostzijderveldKarel Lotsylaan 6
1508 EA ZAANDAM

TV het Grootslag

Raadhuislaan 6 
1613 KR GROOTEBROEK

TV Heerhugowaard

Van Veenweg 100 
1701 HH HEERHUGOWAARD

TC Heiloo United De Dors 1
1852 RG HEILOO

Helderse TC

Drs. F. Bijlweg 31
1784 MC DEN HELDER

TV Hoog-Op

Recr.park De Weijver
Pade 1
1716 KA OPMEER

TV Hoorn

Holenweg 14 a
1624 PB HOORN

TV de Hulk

Dwaalpark 1
1622 KZ HOORN

Ilpendam Lepelaarstraat 62
1452 XM ILPENDAM

HLTV Juliana

Blauwe Berg 33
1625 NT HOORN

TV Julianadorp

Zanddijk 11 bb
1787 PP JULIANADORP

TV de Kaag

Slotlaan 17 
1693 KV WERVERSHOOF

De Kogge

Rijdersstraat 110 A
1735 GG 'T VELD

TC Langedijk

Potjesdam 4 
1722 XN ZUID-SCHARWOUDE

LTV Lelystad

Sportparkweg 1
8223 PB LELYSTAD

Medemblik

Admiraliteitsweg 4
1671 JA MEDEMBLIK

T.C. Middenmeer

Zuiderzeeweg 2t.o.
1775 PS MIDDENMEER

TC Monnickendam

Sportpark Markgouw Cornelis Dirkszoonlaan 346
1141 XS MONNICKENDAM

TV Neckslag

Neckerstraat 133
1456 BC WIJDEWORMER

Obdam

Stationsweg 4 
1713 HE OBDAM

TV Oudorp

Saturnusstraat 1 a
1829 CV OUDORP

TC St Pancras

Beverplein 1
1834 GS SINT PANCRAS

TV Poseidon

Schouw 45-01
8223 AZ LELYSTAD

HTC Santana

Anjerstraat 18a
1616 XG HOOGKARSPEL

Schager Tennisclub

Wilgenlaan 1c
1741 ZP SCHAGEN

TV De Spatter

Spatterstraat 2
1531 DD WORMER

TV Swaegh

Dorpsstraat 225 a
1689 GD ZWAAG

TV Tulp

Sportc. St. Maarten
Oeverzegge 3
1724 TZ OUDKARSPEL

TC Ursem

Zuidgouw 11 
1645 PA URSEM

TC Warmenhuizen

Pastoor Willemsestraat 88 a
1749 AR WARMENHUIZEN

TV Wognum

Clappslaan 1
1687 RH WOGNUM

TV 't Zand

Koning Willem II-Weg 1 
1756 BH 'T ZAND

TV 't Zijpken

P. Ottstraat 1
1751 CW SCHAGERBRUG