Activiteiten

Voorjaarscompetitie 2017 World Tour Rood & Oranje en Groene Gele competitie

 

Dit zijn de teams:

Rood niveau 2

 Mees van den Bergh Broerse, Alyne de Boer, Stan Heilig, Rick Jansen, Donna Meester, Stijn Otten en

 Tessa van der Wind

 

Voor Kalender en actuele tijden zie ook tenniskids 

 

Graag 15 minuten voor starttijd aanwezig!

Afmelden/verhinderingen: graag per groeps-Whatsapp doorgeven aan de andere teamleden zodat de reserve in kan vallen!

 

  WORLD TOUR TIJD LOKATIE ADRES
Zondag 19 maart Indian Wells (VS) 9:00 uur TV Hoorn Holenweg 14 a
1624 PB HOORN
Zondag 26 maart Miami (VS) 9:00 uur Wings  
Zondag 2 april Monterrey (Mexico) 9:00 uur TV Atlas Reinderhoek 2 
1619 DV Andijk
Zondag 16 april (1ste paasdag) Monte Carlo (Monaco) 9:30 uur HLTV Juliana Blauwe Berg 33
1625 NT HOORN
Zondag 11 juni Rosmalen (NL) 9:00 uur TV Atlas Reinderhoek 2 
1619 DV Andijk
Zondag 18 juni Halle (Duitsland) 9:00 uur Enkhuizen TC De Gouw 3
1602 DN Enkhuizen
Zondag 25 juni Eastbourne (Engeland) 9:00 uur TV de Kaag Slotlaan 17 
1693 KV WERVERSHOOF

               

              

                     

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oranje niveau 1

 Femke van den Bergh, Isabo Crama, Loran Drewes, Djoya Langenberg, Taeke Schouten

 en Twan van der Wind

 

Voor kalender en actuele tijden zie ook tenniskids 

Klik HIER voor uitslagen en statistieken

Graag 15 minuten voor starttijd aanwezig!

Afmelden/verhinderingen: graag per groeps-Whatsapp doorgeven aan de andere teamleden!

 
  WORLD TOUR TIJD LOKATIE ADRES
Zondag 19 maart Indian Wells (VS) 10:00 uur TV de Hulk Dwaalpark 1
1622 KZ HOORN
Zondag 26 maart Miami (VS) 9:00 uur TC Het Grootslag Raadhuislaan 6 
1613 KR GROOTEBROEK
Zondag 2 april Monterrey (Mexico) 9:00 uur Wings  
Zondag 16 april (1ste paasdag) Monte Carlo (Monaco) 9:00 uur TV Swaegh Dorpsstraat 225 a
1689 GD ZWAAG
Zondag 11 juni Rosmalen (NL) 9:00 uur Wings  
Zondag 18 juni Halle (Duitsland) 9:00 uur TV Wognum Clappslaan 1
1687 RH WOGNUM
Zondag 25 juni Eastbourne (Engeland) 9:00 uur TV de Balletuin Weegbree 80 a
1689 ND ZWAAG

               

              

                     

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oranje niveau 2  Thije van Beek, Gijs Dekker, Lonneke Kruse, Roel Mentjox, Milan Sligting en Jorrit Zijlstra
Reserve  Lucy Bakker

 

Voor kalender en actuele tijden zie ook tenniskids

Klik HIER voor uitslagen en statistieken

Graag 15 minuten voor starttijd aanwezig!

Afmelden/verhinderingen: graag per groeps-Whatsapp doorgeven aan de andere teamleden zodat de reserve in kan vallen!

 
  WORLD TOUR TIJD LOKATIE ADRES
Zondag 19 maart Indian Wells (VS) 9:00 uur Wings  
Zondag 26 maart Miami (VS) 9:00 uur Enkhuizer TC De Gouw 3
1602 DN Enkhuizen
Zondag 2 april Monterrey (Mexico) 9:00 uur TV de Drieban Koggeweg 45 C
1606 ML VENHUIZEN
Zondag 16 april (1ste paasdag) Monte Carlo (Monaco) 10:00 uur Wings  
Zondag 11 juni Rosmalen (NL) 9:00 uur TV Swaegh Dorpsstraat 225 a
1689 GD ZWAAG
Zondag 18 juni Halle (Duitsland) 9:00 uur TV de Kaag Slotlaan 17 
1693 KV WERVERSHOOF
Zondag 25 juni Eastbourne (Engeland) 9:00 uur Wings  

               

              

                     

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

Voorjaarscompetitie 2016 Groen

 

Groen niveau 1  Joris Dekker, Amber Dudink, Isabelle Ebbelaar, Christiaan Giavarra, Sara Koeman en Djaydi Langenberg

 

Voor kalender en actuele tijden zie ook tenniskids 

Afmelden/verhinderingen: graag per groeps-Whatsapp doorgeven aan de andere teamleden!

Klik HIER voor standen 

Klik HIER voor statistieken 

Datum Tijd uur Thuis - Uit Adres
Zondag 9 april 9:45 uur Wings 1 - Oudorp 1  
Maandag 17 april (2de Paasdag) 8:30 uur Ursem 1 - Wings 1 Zuidgouw 11 
1645 PA URSEM
Zondag 30 april 9:45 uur Wings 1 - St Pancras 1  
Zondag 7 mei 8:45 uur De Kaag 1 - Wings 1 Slotlaan 17 
1693 KV WERVERSHOOF
Zondag 14 mei 10:00 uur Grootslag 2 - Wings 1 Raadhuislaan 6 
1613 KR GROOTEBROEK
Zondag 21 mei 9:45 uur Wings 1 - Tulp 2  
Zondag 28 mei 9:45 uur Wings 1 - Heerhugowaard 1  

Inhaaldagen: zondag 23 apil, donderdag 25 mei (Hemelvaartsdag), maandag 5 juni (2de Pinksterdag), zondag 11 juni of zo mogelijk eerder. 

 

 

Groen niveau 2  Esmee Bakker, Sandy Hartman, Manouk Hoogland, Olivier Schaap, Xavier Smeets en Lucas Vrugt

 

Voor kalender en actuele tijden zie ook tenniskids 

Afmelden/verhinderingen: graag per groeps-Whatsapp doorgeven aan de andere teamleden!

Klik HIER voor standen 

Klik HIER voor statistieken 

Datum Tijd uur Thuis - Uit Adres
Zondag 9 april 8:30 uur Santana 1 - Wings 1 Anjerstraat 18a
1616 XG HOOGKARSPEL
Maandag 17 april (2de Paasdag) 9:45 uur Wings 1 - Atlas 1  
Zondag 30 april 10:00 uur De Hulk 1 - Wings 1 Dwaalpark 1
1622 KZ HOORN
Zondag 7 mei 9:45 uur Wings 1  - De Kaag 1  
Zondag 14 mei 9:45 uur Wings 1 - Medemblik 1  
Zondag 21 mei 9:00 uur Hoorn 1 - Wings 1 Holenweg 14 a
1624 PB HOORN
Zondag 28 mei 9:00 uur Enkhuizen 1 - Wings 1 De Gouw 3
1602 DN Enkhuizen

Inhaaldagen: zondag 23 apil, donderdag 25 mei (Hemelvaartsdag), maandag 5 juni (2de Pinksterdag), zondag 11 juni of zo mogelijk eerder. 

Voorjaarscompetitie 2017 Geel

Mixteam t/m 14 jaar  Finn Comis, Anne-Fleur Groenewold, Bas van Heuvel en Demi van der Wind
vaste reserve  Jasper Tiessing

Teamnummer: 7921

   

Klik HIER voor Uitslagen en Standen

Datum Vrijdag aanwezig / spelen Baan Thuis - Uit Adres
7 april      Hoorn 1 - Wings 1 Holenweg 14 a
1624 PB HOORN
14 april 17:15 / 17:30 uur Kunstgras Wings 1 - Helderse 1  
21 april  16:30 / 17:00 uur Matchclay Santana 1 - Wings 1 Anjerstraat 18a
1616 XG HOOGKARSPEL
5 mei 17:15 / 17:30 uur Kunstgras Wings 1 - Hoog-op 1  
12 mei 17:15 / 17:30 uur Kunstgras Wings 1 - Helderse 2  
19 mei     vrij  
26 mei 16:00 / 16:15 uur Smashcourt / gravel Schager 1 - Wings 1 Wilgenlaan 1c
1741 ZP SCHAGEN

Inhaaldagen: 28 april, 25 mei en 2 juni 6, 13 en 20 november

 

Team Geel Jongens t/m 17 jaar  Mika Comis, Tom van Heuvel, Bram Laan, Thijmen Penning en Menno Volmer

Teamnummer: 7462

 

Klik HIER voor Uitslagen en Standen

Datum Vrijdag aanwezig / spelen Baan Thuis - Uit Adres
7 april  17:15 / 17:30 uur Kunstgras De Kaag 2 - Wings 1 Slotlaan 17 
1693 KV WERVERSHOOF
14 april 17:15 / 17:30 uur Kunstgras Wings 1 - Middenmeer 2  
21 april      Wognum 1 - Wings 1 Clappslaan 1
1687 RH WOGNUM
5 mei 17:15 / 17:30 uur Kunstgras Wings 1 - De Kaag 2  
12 mei 16:30 / 17:00 uur Gravel Middenmeer 2 - Wings 1 Zuiderzeeweg 2t.o.
1775 PS MIDDENMEER
19 mei 17:15 / 17:30 uur Kunstgras Wings 1 - Wognum 1  
26 mei     vrij  

Inhaaldagen: 28 april, 25 mei en 2 juni 6, 13 en 20 november

 

Team Geel Meisjes t/m 17 jaar  Eva Bruijns, May-Britt Buter, Mette Marit Buter, Anne Koeman en Charlotte van Reijen

Teamnummer: 8450

 

Klik HIER voor Uitslagen en Standen

Datum Vrijdag aanwezig / spelen Baan Thuis - Uit Adres
7 april  17:15 / 17:30 uur Kunstgras Wings 1 - Warmenhuizen 1  
14 april 16:00 / 16:15 uur Gravel DDV 1 - Wings 1 IJsbaanpad 43
1076 CV AMSTERDAM
21 april  17:15 / 17:30 uur Kunstgras Wings 1 - Buitenveldert 1  
5 mei 16:15 / 16:30 uur Gravel Festina 2 - Wings 1 Vondelpark 2a
1071 AA AMSTERDAM
12 mei 17:15 / 17:30 uur Gravel Tulp 1 - Wings 1 Sportc. St. Maarten
Oeverzegge 3
1724 TZ OUDKARSPEL
19 mei 17:15 / 17:30 uur Kunstgras Wings 1 - Diemen 2  
26 mei 17:15 / 17:30 uur Kunstgras Wings 1 - Joy Jaagpad 1  

Inhaaldagen: 28 april, 25 mei en 2 juni 6, 13 en 20 november

 

Team Geel Mix t/m 17 jaar

 Emma Bot, Lilian Ebbelaar, Casper Koopman, Eline Koopman, Suzanne Koopman,

 Daan van der Kruijff, Leon Kwantes, Jesse Metz

Teamnummer: 7438

 

Klik HIER voor Uitslagen en Standen

Datum Vrijdag aanwezig/spelen Baan Thuis - Uit Adres
7 april  17:15 / 17:30 uur Kunstgras Wings 1 - Hoorn 1  
14 april 17:00 / 17:30 uur Gravel Enkhuizer 1 - Wings 1 De Gouw 3
1602 DN Enkhuizen
21 april  17:15 /17:30 uur Kunstgras Wings 1 - Wognum 1  
5 mei     Hoorn 1 - Wings 1 Holenweg 14 a
1624 PB HOORN
12 mei 17:15 /17:30 uur Kunstgras Wings 1 - Enkhuizer 1  
19 mei     Wognum 1 - Wings 1 Clappslaan 1
1687 RH WOGNUM
26 mei     vrij  

Inhaaldagen: 28 april, 25 mei en 2 juni 6, 13 en 20 november

Adressen clubs in de regio
 
Club Adres
Apollo Pieter Grootstraat 16
1648 KS DE GOORN
TV Atlas Reinderhoek 2 
1619 DV Andijk
TV de Balletuin Weegbree 80 a
1689 ND ZWAAG
TV de Berk Slagterslaan 35
1647 CB BERKHOUT
ALTC DDV IJsbaanpad 43
1076 CV AMSTERDAM
TV de Drieban Koggeweg 45 C
1606 ML VENHUIZEN
TV Elckerlyc van Ijsendijkstraat 64
1442 CR PURMEREND
Enkhuizer TC De Gouw 3
1602 DN Enkhuizen
LTC Festina Vondelpark 2a
1071 AA AMSTERDAM
TV het Grootslag Raadhuislaan 6 
1613 KR GROOTEBROEK
TV Hoorn Holenweg 14 a
1624 PB HOORN
TV de Hulk Dwaalpark 1
1622 KZ HOORN
HLTV Juliana Blauwe Berg 33
1625 NT HOORN
TV de Kaag Slotlaan 17 
1693 KV WERVERSHOOF
De Kogge Rijdersstraat 110 A
1735 GG 'T VELD
LTV Lelystad Sportparkweg 1
8223 PB LELYSTAD
Medemblik Admiraliteitsweg 4
1671 JA MEDEMBLIK
T.C. Middenmeer Zuiderzeeweg 2t.o.
1775 PS MIDDENMEER
TC Monnickendam Cornelis Dirkszoonlaan 346
1141 XS MONNICKENDAM
TV Neckslag Neckerstraat 133
1456 BC WIJDEWORMER
Obdam Stationsweg 4 
1713 HE OBDAM
TV Oudorp Saturnusstraat 1 a
1829 CV OUDORP
TV Poseidon Schouw 45-01
8223 AZ LELYSTAD
HTC Santana Anjerstraat 18a
1616 XG HOOGKARSPEL
Schager Tennisclub Wilgenlaan 1c
1741 ZP SCHAGEN
TV Swaegh Dorpsstraat 225 a
1689 GD ZWAAG
TV Tulp Sportc. St. Maarten
Oeverzegge 3
1724 TZ OUDKARSPEL
TC Ursem Zuidgouw 11 
1645 PA URSEM
TV Wognum Clappslaan 1
1687 RH WOGNUM